Polskie TOP marki odzieżowe

lut 8, 2022 | Moda | 0 komentarzy

Jeszcze kilka lat większość z nas chętnie sięgała po ubrania z sieciówek. Jednak z biegiem czasu coś się zmieniło i teraz o wiele chętniej rozglądamy się za markami odzieżowymi, które nie produkują na światową skalę. O wiele bardziej interesują nam mniejsze butiki z rodzimego rynku. Okazuje się, że nikt z nas nie będzie miał powodów do narzekań, ponieważ na polskim rynku działa wiele dobrych marek odzieżowych, które odnoszą sukcesy. O jakich dokładnie markach mowa? Poniżej przedstawiamy Top Marki Odzieżowe z naszego kraju. Poznajcie je koniecznie!

TOP marki odzieżowe

Cheeky Monkey

Nasze zestawienie otwiera poznańska marka Cheeky Monkey, która została stworzona przez dwie projektantki: Magdalenę Illukiewicz oraz Katarzynę Węglewską. Cheeky Monkey to marka w duchu slow fashion i jej celem jest tworzenie odzieży, która łączy w sobie prostotę formy, wygodę oraz bezpieczeństwo. Dlatego to właśnie od tej marki można nabyć ubrania z wyłącznie organicznych tkanin, które oferowane są w bardzo wielu wzorach i fasonach.

The Odder Side

The Odder Side to marka, która powstała w 2014 roku i od tamtej pory z sukcesami działa na rynku.
Jej flagowym produktem jest sweter z dekoltem na plecach, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kobiet w różnym wieku. Wszystkie produkty The Odder Side tworzone są w Polsce, a przędza pozyskiwania jest z małych gospodarstw. Tym samym mamy do czynienia z niezwykłą marką, która warto poznać bliżej.

Mandel

Mandel to firma specjalizująca się w produkcji torebek. To właśnie od niej pochodzą praktyczne, uniwersalne i pasujące do wszystkiego modele, więc jeśli właśnie takich szukamy dla siebie, to koniecznie trzeba brać pod uwagę produkty Mandel. Założycielką marki jest Monika Kalicińska i to właśnie jej zawdzięczamy torebki o klasyczny designie, które są niezwykle funkcjonalne i można je personalizować poprzez wybór pasków i rączek w dowolnym kolorze.

TOVA

TOVA to kolejna polska marka, która zasługuje na naszą uwagę. Jej założycielką jest Katarzyna Janecka i to właśnie jej zawdzięczamy unikatowe ubrania w dość przystępnych cenach. Co ważne, wszystkie produkty marki TOVA produkowane są w Polsce i najczęściej są one inspirowaną klasyką, obecnie obowiązującymi trendami, czy nawet modą skandynawską.

Le Collet

Le Collet to firma stworzona przez aktorkę Maję Bohosiewicz, która od 2018 roku działa na rynki i zyskuje coraz większą popularność. Możemy tutaj liczyć na uniwersalność, wysoką jakość ubrań, czy nawet na to, że każda kobieta będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Pozostałe