Jakie buty do krótkich i grubych nóg?

paź 11, 2022 | Moda, Uroda | 0 komentarzy

Do krótkich i grubych nóg nie każde buty pasują – to powszechnie znana prawda. Na pewno nie należy nosić szpilek oraz balerinek. W tych pierwszych noga będzie wyglądać groteskowo, w drugich natomiast optycznie się skróci. Panie mające krótkie i masywne nogi powinny bardzo starannie dobierać obuwie, aby osiągnąć dobry efekt. Nogi wydłużają buty w kolorze nude, czyli cielistym. W takim obuwiu niewidoczna jest granica między nogami, a obuwiem, ponieważ zaciera się. Dzięki temu nogi wydają się dłuższe, smuklejsze i bardziej proporcjonalne. Buty nude co pewien czas wracają do łask, a panie chętnie takie obuwie noszą na co dzień, dbając o swoje stopy oraz ich piękny wygląd. Jest to zdecydowanie jak najlepsze podejście. Smukłe nogi prezentują się nienagannie, a nawet krągła sylwetka może optycznie zyskać dzięki takim stylizacjom modowym. Jest to zdecydowanie jak najlepsze rozwiązanie dla każdej pani.

Obcasy dodają smukłości

Nawet masywna łydka będzie optycznie wydłużona w obuwiu na obcasach – mogą to być obcasy typu kołki, nieco bardziej masywne, ale jednak dodające kilka centymetrów wzrostu, np. 4-6 cm. Panie o masywnej sylwetce w takim obuwiu dobrze się prezentują. Jeśli stopy są masywne, szerokie, to buty wycięte w szpic nie są bynajmniej rekomendowane. Lepiej zdecydowanie wybrać buty ładnie zabudowane, ale z pewnym wycięciem, pokazujące fragment stopy. Nie zaleca się butów na koturnie, które łydki czynią ciężkimi i dodają im masywności, podobnie jak platformy czy grube podeszwy. Równowaga jest bardzo ważna, a obuwie powinno wydobyć to, co najładniejsze z nóg, nie odbierać im urody. Poza tym buty muszą być dopasowane do sylwetki, do jej walorów. Efektowne obuwie to wyjątkowa rzecz w dobrej cenie i przyzwoitej jakości.

Nude, ale niekoniecznie buty do krótkich i grubych nóg zachwycają!

Panie o łydkach XXL mogą nosić obuwie w kolorze nude, czarne, brązowe, granatowe. Na pewno warto też nosić obuwie pastelowe lub neonowe, różowe czy pomarańczowe. Delikatne paseczki lekko krzyżujące się na stopach dodają im smukłości oraz pewnej elegancji. Należy unikać butów z aplikacjami, cyrkoniami, itp. dodatkami, które będą zwracały uwagę na masywną łydkę. Obuwie powinno być eleganckie, najlepiej skórzane, z dobrej, licowej skóry. Wysoka jakość materiału oraz wykonania jest zdecydowanie najlepszym elementem takich butów. Obecnie wyjątkowa jakość takich butów jest najlepszym sposobem na podkreślenie urody nóg. Czasami panie mają masywne łydki, ale smukłe kostki i to właśnie je należy podkreślić paseczkami czy krojem buta. Obecnie jest to wyjątkowa rzecz, która przekłada się na piękno oraz styl. Dla każdej pani wygodne buty są tym, co dodaje im urody oraz przekłada się na komfort noszenia takich butów. Panie uwielbiają obuwie modne i wygodne, to jest najlepsze połączenie. Obuwie nie może się chybotać, nie może przechylać się z boku na bok. Musi stabilnie okalać stopy i ładnie się prezentować. Dobre buty to zdrowe kolana oraz kręgosłup. Nie tylko walory estetyczne, ale zdrowotne także mają znaczenie. Dzisiaj panie dążą do tego, aby mieć buty na różne okazje. Do spodni można nosić buty sportowe, ponieważ spodnie kryją łydki i buty nie muszą ich wcale eksponować.

Obcas dodaje smukłości – o tym pamięta każda pani. Szpilki są zarezerwowane dla smukłych pań, szczupłych, bez nadwagi. Inne panie, mniej smukłe, powinny nosić buty na stabilnych, nieco grubszych obcasach. Ich wyjątkowość jest tym, czego pragnie niejedna pani i na czy, szczególnie jej zależy. Obuwie na grubszych obcasach jest ładne i bardzo seksowne.

 

Pozostałe