Kolor HIT wiosna 2022

lut 8, 2022 | Moda | 0 komentarzy

Każdy sezon przynosi nam nowe trendy w kolorach. Jakie zatem będą modne barwy tej wiosny? Jaki będzie kolor HIT wiosna 2022? Poniżej przedstawimy kilka z nich. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Kolor HIT Wiosna 2022

Kolor różowy

Różowy to jeden z najgorętszych hitów wiosny 2022 roku. Kojarzy się ze słodyczą, dziewczęcością oraz delikatnością. Tej wiosny ten kolor to oznacza dobrej energii, optymizmu i zabawy, więc nie może zabraknąć takich ubrań w garderobie. Marynarki, garnitury total look, sukienki, bluzki, czy koszule to tylko kilka przykładów ubrań, które już oferowane są w odcieniach różu.

Kolor pomarańczowy

Jednym z najmodniejszych kolorów w sezonie wiosennym będzie też pomarańczowy i to w wielu różnych odcieniach – od delikatnych, po pastele, a na mocnych i intensywnej pomarańczy kończąc. Ten kolor z pewnością przyciąga uwagę, ale również dodaje energii i sprawia, że można poczuć się wyjątkowo. Dlatego warto pomyśleć o ubraniach w odcieniach pomarańczu.

Kolor żółty

Kolor żółty był modny w 2021 roku i widać, że jego popularność utrzyma się również w 2022. Wiosną na pewno w modzie będą intensywne odcienie tego koloru, przepełnione energią i przypominające kwitnące żonkile. W szczególności warto pomyśleć o żółtych sukienkach, czy garniturach, które sprawdzą się w połączeniu z klasycznymi kolorami, w tym na przykład z białym oraz czarnym.

Kolor fioletowy

Fiolet to kolejny kolor, który już królował na ulicach 2021 roku. Jego popularność utrzyma się również w 2022 roku i to w wielu różnych odcieniach. Wiosną szczególnie będziemy mogli zauważyć jego delikatne odcienie i na pewno pojawią się na sukienkach, garniturach, swetrach, czy nawet bluzkach.

Kolor zielony

Kolor zielony to kolejny hit nadchodzącej wiosny i nie powinno nas to dziwić, ponieważ kojarzy się ze świeżością i budzącą się do życia przyrodą. Dlatego nie mogło go zabraknąć wśród trendów kolorystycznych, a modne kolory wiosny to jego delikatne odcienie. Pojawiać się będą w zwiewnych sukienkach, spódnicach maxi, czy nawet na sweterkach i bluzkach.

Kolor czerwony

Kolor czerwony już kilka sezonów temu mocno zaakcentował swoją obecność i widać, że jego popularność nadal nie słabnie. Dlatego znów można śmiało sięgać po ubrania w odcieniach czerwieni, zwłaszcza w ognistej wersji. Ubrania w tym kolorze sprawdzą się idealnie jako główny element stylizacji lub w formie dodatków. Na pewno warto łączyć go z czernią, czy nawet ze złotą biżuterią.

Pozostałe