Hurtownia i producent odzieży Plus Size Cavaricci

sie 23, 2021 | Erotyka, Moda, Życie | 0 komentarzy

Hurtownia Plus Size

Wszystkie ubrania w naszej hurtowni są szyte przez nas na bieżąco dlatego, też maksymalny czas realizacji zamówień to do 14 dni roboczych plus 1-2 dni na doręczenie przesyłki.
Przesyłki są także wysyłane w krótszym czasie. Przyjmujemy zamówienia jednego modelu już od 1 sztuki! Nie mamy wymagań co do minimalnej liczby zamówienia. W hurtowni zawsze dbamy o dobre relacje z naszymi kontrahentami i dlatego przygotujemy dla Ciebie najlepsze rabaty na start współpracy. Znajdziesz u nas najlepsze ceny w stosunku do jakości oferowanych produktów. Nasza baza zadowlonych klientów rośnie z miesiąca na miesiąc.

Link: Hurtownia odzieży plus size

Producent odzieży Plus Size

Jesteśmy Polskim producentem odzieży Plus Size. Nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością. Eksportujemy nasze produkty również do krajów europejskich. Nasze ubrania są szyte na zamówienie  z najlepszej jakości materiałów w polskich szwalniach. Nie są to importowane produkty z chin. Jeśli szukasz modnych i pociągających produktów dla swoich klientów to idealnie wybrałeś. Możemy produkować odzież w modelu white label, bez nadruku własnego loga, w zamian nadrukujemy Twoje logo! Jako producenci możemy zaoferować najniższą cenę. Omijaj marże hurtowni.

Hurtownia Dropshipping Plus Size

Szukasz producenta odzieży w modelu Dropshipping? Idealnie trafiłeś lub trafiłaś. Mamy specjalną ofertę współpracy w modelu dropshipping dla wszystkich którzy prowadzą własny biznes w sieci. Zbieraj zamówienia i zamawiaj towar prosto od producenta. Towar wysyłamy bezpośrednio do Twojego klienta. Jeśli nie posiadasz sklepu internetowego, a chcesz zacząć przygodę, sprawdź cennik dropshipping w jednej z agencji z którą współpracujemy.

Pozostałe