Facet zdradza objawy zdrady? Poznaj 5 objawów zdrady

sty 7, 2022 | Życie | 0 komentarzy

Jak rozpoznać czy facet zdradza? Nie zawsze łatwo jest rozpoznać symptomy zdrady. Zdradzający partnerzy potrafią się dobrze kryć, więc nie zawsze łatwo jest rozpoznać sygnały, że nasz związek przechodzi kryzys. Czasami też partnerki, które są zdradzane, nie chce widzieć objawów, bo wolą sądzić, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Jednak od tego problemu nie da się uciec, a facet, który zdradza, zasługuje na to, by został przyłapany i pociągnięty do odpowiedzialności. Zastanawiasz się jak rozpoznać zdradę? Poniżej przedstawiamy 5 objawów, które mogą świadczyć o zdradzie Twojego faceta. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Facet zdradza, a zmiana w zachowaniu partnera

Pierwszym sygnałem, który może wzbudzić podejrzenie, jest nagła zmiana w zachowaniu partnera. Brak zainteresowania tym, co dzieje się w domu, wyłączenie się, gdy mu o tym opowiadamy, czy obojętność na różne zachowania, które niegdyś go denerwowały, mogą świadczyć, że jego myśli zaprząta nowa partnerka. Jeśli do tego zauważymy, że nie ma ochoty na planowanie wspólnego czasu, na podejmowanie żadnych decyzji i uważa, że partnerka może robić jak chce, to sygnał, że w związku nie dzieje się dobrze.

Oczywiście nie musi to od razu świadczyć o zdradzie. Czasami może pojawić się lekki kryzys, który najczęściej jest efektem zabiegania partnerów. Jednak jeśli okaże się, że pomimo naszych starań nic się nie zmienia, to możemy podejrzewać, że faktycznie dom i partnerka są dla niego obojętne, bo angażuje się emocjonalnie w związek z inną kobietą.

Skrupulatne rozliczanie z pieniędzy

Jeśli do tej pory partner nie rozliczał nas z pieniędzy, a teraz zaczął to robić i nie kieruje się problemami finansowymi, czy naszą zbytnią rozrzutnością, to również może dać do myślenia. Oszczędzanie na wspólnym budżecie bez powodów to znak, że jego wydatki znacznie się zwiększyły przez nową partnerkę. To na nią będzie chciał wydawać jak najwięcej, kupować jej upominki, zapraszać na kolacje, czy spełniać jej zachciewajki. Niestety najczęściej cierpi na tym druga strona, w tym również dzieci. Jeśli zatem nasz partner ma wydatki, których nie potrafi wytłumaczyć, to możemy domyślać się, że ma na boku inną kobietę.

Niechęć do wspólnego spędzania czasu

Jeśli wcześniej wszędzie chodziliśmy razem, a teraz facet dąży do tego, by spędzać czas samotnie, to również powinno wzbudzić nasze podejrzenia. Oczywiście jeśli jest to chwilowe, to nic w tym złego, ponieważ każdy z nas może potrzebować samotnego spaceru, czy chwili spokoju, by zebrać myśli i odpocząć. Jednak gdy partner stroni od wspólnych wyjazdów, wyjść na kolację, czy nawet wspólnego oglądania filmu, to znak, że przestaje potrzebować naszego towarzystwa. Jeśli do tego zaczyna coraz więcej czasu spędzać poza domem bez wyraźnego powodu, wcześniej wychodzi lub późno wraca, to również sygnał, że może nas zdradzać.

Nadmierne pilnowanie swojej prywatności

Jeśli wcześniej nasz facet zapewniał nam stały dostęp do telefonu, laptopa, czy nawet do swoich kont społecznościowych, a teraz to się zmieniło i zaczyna nakładać hasła, czy nadmiernie pilnuje swojej prywatności, to również sygnał, że coś złego zaczyna się dziać. Nawet ciągłe trzymanie telefonu przy sobie może być sygnałem, że pilnuje, byśmy przypadkiem nie zobaczymy wiadomości od kochanki. Jeśli do tego zauważymy, że prowadzi dziwne, przyciszone rozmowy telefoniczne, a na pytanie z kim rozmawiasz?”, odpowiadają zdawkowo lub wcale, to również może świadczyć, że nas zdradza.

Zmiana w wyglądzie i stroju

Faceci, którzy znajdą sobie nowy obiekt pożądań, starają się wyglądać jak najlepiej. Dlatego można zauważyć, że zaczynają nadmiernie dbać o siebie, choć wcześniej nawet nie można było ich zagonić do tego, by zgolili tygodniowy zarost. Codzienne golenie, przesiadywanie w łazience i nadmierne dbanie o swój wizerunek może świadczyć o tym, że chcą się podobać. Jeśli do tego często pojawiają się nowe ubrania w szafie, choć wcześniej facet stronił od zakupów, to również może być znak, że jesteśmy zdradzane. Jeśli w takim razie nie chcemy na to bierne patrzeć, to lepiej to zweryfikować.

Pozostałe